Wojciech Zagórski

Wojciech Cacko-Zagórski

7,0
1 175 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wojciech Zagórski

Szkoda, że tak mało serwisów odnotowało tę smutną wiadoosć :(

PanCartman

Ano szkoda
Pan Tu nie stał

giovanni50

Za to o Czubaszek wszedzie. Dla fanów kina PRL jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy, która z epizodu potrafia wyciagnac perelke aktorska "Prawa stala sie lewa, a lewa prawa". Kto ogladal ten wie.

giovanni50

Ano właśnie. Przed paroma momentami przeczytałem wiadomość o śmierci tego aktora. Choć nazwisko w pierwszej chwili nic mi nie mówiło, nie mogłem także skojarzyć sobie skąd Go znam/znałem jednak kiedy poszperałem chwilę znalazłem film, który chodził mi po głowie (a którego tytułu nie byłem w stanie sobie przypomnieć): "Pojedzie pan na Plac Zamkowy. Tam jest kolumna, Zygmunta III. Pójdzie pan i powie mu: pan tu nie stał".

cOOba

Ja z kolei pamiętam drobny epizod w "07 zgłoś się", w odcinku "Rozkład jazdy". Grał tam grabarza, który stał się kluczem do rozwiązania zagadki.

Kalawal

No proszę, choć ten serial oglądałem wiele razy (wszystkie odcinki) to tego aktora jakoś sobie nie przypominam. Chyba specjalnie obejrzę ów odcinek, by odświeżyć sobie pamięć :-),

cOOba

W zasadzie to może nawet nie tyle grabarza, co opiekuna cmentarza. Nie zmienia to faktu, że informacje, których udzieli Borewiczowie, będą kluczowe do złapania mordercy.
Swoją drogą - to jeden z najlepszych odcinków "07 zgłoś się".

Film, w którym pada słynne "Pan tu nie stał", to "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz?" Stanisława Barei. A "prawa stała się lewa, a lewa prawa" to z kolei "Brunet wieczorową porą" Barei :-).

PanCartman

6 lat razem w teatrze, a i potem długo utrzymywaliśmy kontakt. Niestety więcej już nie usłyszę jego głosu :( Pogrzeb był bardzo kameralny, oprócz rodziny tylko kilka bardzo bliskich osób. Smutno było patrzeć :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones