PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33998}

Alternatywy 4

8,2 86 382
oceny
8,2 10 1 86382
8,2 12
ocen krytyków
Alternatywy 4
powrót do forum serialu Alternatywy 4

Jak taki serial może byś na 8 miejscu w rankingu

ocenił(a) serial na 10
cinek_b

Nie komentuj czegoś, czego nie rozumiesz. To nie twoj świat i nie twoja rzeczywistość.Ty zapewne widzisz tylko pokemony.Spytaj rodziców o serial, z pewnością rozwieją Twoje wątpliwości dotyczące miejsca w rankingu

cinek_b

bertholdzie, nie unoś się. szanowny przedmówca chciał być może zasygnalizować, że to trochę za nisko!

użytkownik usunięty
cedwa

A ja myślę że on chciał zasugerować że to stanowczo za wysoko! Ja się z nim zgadzam... Ja to coś może być tak wysoko!? Nie wiem co się z wami dzieje ludzie!!!

ocenił(a) serial na 10

Nie unoszę się, tylko nie lubie pseudo krytyków, dla ktorych wyznacznikiem dobrego kina są Pokemony i Hannah Montana ...

berthold2

Bo ten serial jest słaby a oni tylko stwierdzają bolesny dla was fakt.

ocenił(a) serial na 10
KapitanOrzech

Aż podziwiam kolegę w jego niezamordowanym szerzeniu tanich prowokacji - wysiłek godny znacznie znacznie lepszej inicjatywy, ale co sukces to sukces.

KapitanOrzech

jedynym bolesnym faktem jestes tu ty i twoj prowokacyjny komentarz ty pajacu

ocenił(a) serial na 10
cinek_b

Ludzie, czego mozna oczekiwac po kims, kto najwyzej ocenial takie cuda, jak 'Jutro będzie futro' oraz 'Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej Pioruna'... Wieku podanego nie widze, ale tak na oko dalbym 12-15... Ach, te dzieci. Filmweb powinien byc dostepny jedynie dla pelnoletnich i to jeszcze po dodatkowym tescie na inteligencje.
Jak mozna pomiatac kultowym serialem PRLu? Wilhelmi, Pyrkosz, Kaczor, Turek... Elita w swiecie absurdu, a nie cos na kroj 'Program ochrony Księżniczek' (ulubiony film uzytkownika robert001396, co to w ogole jest?).
Brak slow. Prowokacja, glupota lub nieswiadomosc.

ocenił(a) serial na 8
st4lk3r

Nie unoście się tak. Alternatywy to przezabawny serial, ale czy naprawdę jest to absolutna(ósme miejsce!) czołówka światowa? O polskich aktorów w top 50 się irytujecie, a to was nie razi? Moim zdaniem o kilkanaście miejsc za wysoko.

offczy

Widocznie nie za wysoko, skoro ta to ludzie oceniają. To jest polski serwis i widać, że dla Polaków ten serial znajduje się w światowej czołówce. Zapewne inny wynik byłby/jest na stronie zagranicznej. Oczywiście pisząc o Polakach mam na myśli przewodni trend, przyjmuję, że zdarzają się wyjątki. Jeśli się komuś nie podoba, to może oceniać jak chce.
Natomiast takie wyrażanie zdziwienia jest żenujące. Tak jakby chciał narzucić innym swój gust. Jemu się nie podoba - więc reszta powinna to uwzględnić i dać niższą ocenę.
Ja na przykład nie jestem fanem Dr. House'a, który znajduje się na drugim miejscu. Ale co? Ludziom się podoba, to jest na drugim miejscu i już. Kropka.

PS. Stalker, z tym ograniczeniem wiekowym, to nie zupełnie tak. Tu bardziej chyba chodzi o datę urodzenia. Jeśli ktoś się wychował na szeroko pojętych pokemonach, to raczej nie zmieni drastycznie swoich upodobań wraz z ukończeniem 18. roku życia. Z inteligencją gust też nie idzie w parze.
PS2. "Elita w swiecie absurdu, a nie cos na kroj 'Program ochrony Księżniczek' (ulubiony film uzytkownika robert001396, co to w ogole jest?). " -- Medycyna zna takie przypadki ;)

ocenił(a) serial na 10
st4lk3r

Nie koniecznie od 18 lat, bo ja dzięki rodzicom i tego że wytłumaczyli mi jak było w tamtych czasach pokochałem ten serial oraz filmy pana Stanisława Bareji ( nie wiem czy dobrze przekształciłem jego nazwisko ), np. "Poszukiwany poszukiwana" czy "Brunet wieczorową porą". Mam 16 lat.

ocenił(a) serial na 10
DreamingFiji

No to jesteśmy w podobnej sytuacji :)

Kocham filmy Barei!!

użytkownik usunięty
st4lk3r

No i dobrze! Ale przynajmniej ja nie oceniam "Muminki" 8/10 !! I dlaczego niby dla pełnoletnich!? I ty uważasz że ten test inteligencji to taki dobry pomysł!? To by cię tu nie było, bo byś go nie zdał!!
Idź sobie oglądać muminki i teletubisie!!

ocenił(a) serial na 9
cinek_b

Wiecie co nie szufladkujcie wszystkich mam 14 lat i bardzo lubię stare polski seriale filmy ,komedie potrafię je zrozumieć i śmiać się z nich .Oglądam filmy reżyserów takich jak scorsesii czy coppola i rozumiem je ,owszem na kino moralnego nie pokoju jestem jeszcze nie dojrzały co jest chyba oczywiste w moim wieku a pokemonow czy innych takich gniotów nie znoszę i niech ,,nad wszystkim czuwa gospodarz domu , nie da on krzywdy zrobić nikomu w nieszczęściu zawsze pomorze.O mój Boże!

ocenił(a) serial na 10
cinek_b

Zgadzam się, czemu tak nisko???????????

PS: Uwielbiam Alternatywy miłością niekończoną:))))

ocenił(a) serial na 8
cinek_b

Też tego nie rozumiem. Powinien być na pierwszym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones