PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33998}

Alternatywy 4

8,2 86 382
oceny
8,2 10 1 86382
8,2 12
ocen krytyków
Alternatywy 4
powrót do forum serialu Alternatywy 4

Jeden z wniosków, który nasuwa się po obejrzeniu tego serialu. Zauważyliście zapewne, że kilku bohaterów pałało szczególną sympatią do niektórych sąsiadów: Czesiu Majewski do profesora Rozwadowskiego, Ewa Majewska do wynalazcy Manca, Tekla Wagner do Antoniego Kierki, Bożena Lewicka do docenta Furnana. Wyżej wymienieni murem stawali za swoimi ulubieńcami, nie dawali na nich złego słowa powiedzieć.

ocenił(a) serial na 7

fakt...mnie to najbardziej podobała się para Ewa-Manc....w 8 odcinku wnet by się pocałowali ale przeszkodził im zgorzkniały strażnik w parku....

ocenił(a) serial na 10
moniczka_28

no właśnie, ciekawe czy jak się serial skończył to czy oni byli parą. Mogliby być super parą, tak jak Lewicka i Furman.

ocenił(a) serial na 7
kinomanka_13

chyba nie zostali bo jak oglądałam serial "dylematu 5"-następcę alternatyw to wyraźnie było widać że już nie są ze sobą....

ocenił(a) serial na 10
moniczka_28

to akurat wiedziałam. Super była by z nich para, a tak robiła tylko za asystentkę w pewnym sensie przynieś, wynieś , pozamiataj.

ocenił(a) serial na 7
kinomanka_13

w tym 9 odcinku alternatyw jak Manc pocieszał zapłakaną Ewę to ona potem przytuliła się do niego....a on był wyraźnie zażenowany tym faktem....

ocenił(a) serial na 10
moniczka_28

tacy są faceci, kobieta się do niego przytula, a Manc mimo że się w niej podkochiwał to był zażenowany że się do niego tuli, co za facet. Myślałam że sytuację by wykorzystał że Ewa płaczę to by ją pocałował tak facet często robi.

ocenił(a) serial na 7
kinomanka_13

taki trochę ciapowaty...nie umiał wykorzystać sytuacji...

ocenił(a) serial na 7
moniczka_28

jego mina wyraźnie mówiła: "eeee i co ja mam teraz zrobić?"

ocenił(a) serial na 10
moniczka_28

Moze, ale przeciez wczesniej w parku wygladalo jakby chcial jej sie oswaidczyc lub przynajmniej wyznac milosc.

ocenił(a) serial na 10

Co zaś sie tyczy wszystkich sasiadow, to pierwsze co sie rzuca w oczy, to ze stanowili zgraną i mocno zwiazana spolecznosc, gdzie kazdy kazdemu pomagal i duzo czasu spędzali razem. az niemozliwoscia jest porownanie tego do nowych osiedli, gdzie nikt do nikogo sie nie odzywa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones