PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33998}

Alternatywy 4

8,2 86 382
oceny
8,2 10 1 86382
8,2 12
ocen krytyków
Alternatywy 4
powrót do forum serialu Alternatywy 4

Niech konik polny...

ocenił(a) serial na 10

Pani Kolińska to moja ulubiona postać. Jej teksty do dzisiaj czasami słyszę w różnych miejscach takich jak np. pociąg czy autobus. To niesamowite,że wielu ludzi tak świetnie pamięta ten serial wraz z jego dialogami. POZDRAWIAM PANIĄ KOLIŃSKĄ!!!

ocenił(a) serial na 10
furmann

to też moja ulubiona postać bo do łez mnie rozbawiła z tym swoim mężem a z tym konikiem to mi się piosenka średnio podoba wolę jej piosenkę nad wszystkim czuwa gospodarz domu, i ten jej tekst ,, że nie jestem tam estradową Sipińską czy tam Rodowicz " czy coś takiego.

ocenił(a) serial na 10
kinomanka_13

Nad wszystkim czuwa gospodarz domu... fajnie tam gestykulowała ha ha Ona jest niesamowita!

ocenił(a) serial na 10
furmann

fajna ona była tylko za dużo wymagała od swojego męża, a najfajniejsze było to jak ona się przewróciła bo ten panel z drewna się nie przykleił i jej mąż musiał wszystkie przyklejać.

ocenił(a) serial na 10
furmann

Nad wszystkim czuwa gospodarz domu, nie da on krzywdy zrobić nikomu.
Wszystkim pomoże o każdej porze, o mój Boże! :)

ocenił(a) serial na 10
furmann

"No Tadziuniu, wyżej, jeszcze troszeczkę '" traaach, - " Tak, wiedziałam że spadnie, fajtłapa jedna!"
" No idź że wreszcie załatw coś!, Porozmawiaj z każdym z osobna!, Co ty byś beze mnie zrobił?, Ja już nie mogę, wszyscy mi na złość robią"
" Boże czemuś mnie pokarał takim mężem?! Trzeba ją znaleźć to oczywiste! Idz! Stój! Siadaj! Przyniesiesz ją"

Wszystkie dialogi są bezbłędne!

ocenił(a) serial na 7
furmann

No nie wiem okropny babsztyl ,najmniej ją lubie z czałego serialu.

ocenił(a) serial na 10
MygyBulla

ona jest zajebistą postacią, ja ją uwielbiam. Ja się zastanawiam jak te żony piosenkarzy wytrzymują , albo mężowie piosenkarek wytrzymują jak mają te próby w domu. Od wielu lat mnie to ciekawi bo jestem melomanką i uwielbiam polskie przeboje, trochę disco polo, i nie które światowe też.

ocenił(a) serial na 7
kinomanka_13

Albo jak sąsiedzi wytrzymują

ocenił(a) serial na 10
MygyBulla

no to mnie ciekawi jak mąż Rodowiczki wytrzymuje te próby w domu, albo jak żona Wodeckiego to wytrzymuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones