PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33998}

Alternatywy 4

8,2 86 382
oceny
8,2 10 1 86382
8,2 12
ocen krytyków
Alternatywy 4
powrót do forum serialu Alternatywy 4

Obiecanki ;)

ocenił(a) serial na 9

Czekałem na "nową" wersję z zaciekawieniem i wiele sobie obiecywałem. Teraz już wiem, dlaczego "nowa" wersja jest do obejrzenia na TVP HD a nie na np. TVP1 HD. Niewiele tam nowego. Dźwięk słabiutki. Obraz jakby podczyszczony ale "szumi" niemiłosiernie. Scen nowych chyba brak. Ja nie zauważyłem przynajmniej. Od zawsze zastanawiałem się dlaczego niektórych scen w wersji pierwotnej nie wycięto i miałem nadzieję na więcej. Niestety jak dotąd w tym względzie zawód. Jednak po każdym odcinku wciąż mam odczucie, że oglądam naprawdę kawał dobrego kina. Te sceny, te dialogi, ta obsada, ten Wilhelmi, ten Kryszak nawet. Dziękuję za zrobienie szumu wokół tego tytułu. Oby trafił do mas ;) (pisząc o masach mam na myśli, młodsze pokolenie Polaków)

SanchoMovie

No ja nie oglądałem tej nowej wersji, bo nie mam tego kanału i odbiornika na baterie jak tow. Winnicki ;) Cóż, wyemitowali dopiero 4 odcinki, może w następnych będą te brakujące sceny. Ja jestem ciekaw, czy wróciły oryginalne dialogi np. "Ty skurczysynie " zamiast " Ty skur...synie, jak cię spałuję" itd. ;) No i monolog Winnickiego podczas wspólnego oglądania u niego meczu.

ocenił(a) serial na 10
SanchoMovie

Tez nie zauwazylem zadnej nowej sceny, dialogi tez sa takie same, a podejrzelwalem, ze moze dadza jakies pierwotne linie dialogowe, bo sa takie sceny w Alternatywach, kiedy widac, ze aktor mowi cos zupelnie innego od tego co slyszymy. Wiec jak na razie to tylko sprytna marketingowa zagrywka tvp.

ocenił(a) serial na 10
SanchoMovie

Też się zawiodłem ale serial w cyfrowej wersji wygląda znacznie lepiej.

użytkownik usunięty
SanchoMovie

Widziałem wersje HD i obraz zaszumiony nadal choc i tak wygląda znacznie lepiej niz z DVD, poza tym obcięli do formatu 16:9 przez co serial jest ucięty od góry i dołu!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones